Hemen Email yazın

budapestetur@gmail.com

00 36 702 718 789

Budapeşte Hava Durumu

Weather data OK
Budapeşte
-5 °C

Budapeşte Saati

Budapeşte antika pazarı turu

Antik ve eski eşya merakınız varsa yada dekarasyon ve dizayn konularına meraklı iseniz Budapeştede yarım gününüzü olacak Antik Pazar mistik ortamıyla tam size göre. Antik eşya pazarında her şey satılık ve popüler Vintage tasarımı için kendinize bir çok malzeme bulabilirsiniz. Yağlı boya tablolar, eski resimler, askeri malzemeler, örtüler, porselen ve cam eşyalar.

Devamını oku
 

Budapeştede yemekli Çigan gecesi

Budapeştenin ünlü ÇIGAN gecesini buralara kadar gelmişken kaçırmanız tabiî ki de olmaz. Budapeşte Çigan gecesi genelde çok renkli dakikaların yaşandığı, gösteri ve eğlencenin doruğa çıktığı bir organizasyondur.  Çigan gecesinde ünlü gulaş çorbalı akşam yemeği, macar dans gösterileri, çigan müziği ve şarap tadımı gibi renkli aktivilerin yanında sizleri başka görsel süprizlerde beklemektedir.

Devamını oku
 

Budapeşte şehir yürüyüş turları

Budapeştedeki en popüler turumuzdur. Karmaşık, dili anlaşılmayan otobüs turlarıyla yada 3 günlüğüne Budapeşteye gelip tavsiyelerde bulunan kaynaklarla hiç uğraşmayın. Gelin Budapeşteyi beraber gezelim, Budapeşteyi doğrudan bizden dinleyin. Yazın sıcağından, kışın soğuk havasından ve turist fiyatlarından boşuna keyfiniz kaçmasın.

Devamını oku
 

Budapeşte türkçe tam gün şehir turu

Tam gün Budapeşte turu  en kapsamlı turumuzdur. Sizlerle şehrin hem Peşte kısmında hemde Buda kısmında dolaşırız. Bu yürüyüş sırasında Tuna nehrinin güzel akıntısının müziği eşliğinde tarihten taşıp gelen dip notlar katılımcılarla paylaşılınır. Şehrin merkezinde yer alan sokaklar kullanılarak sırasıyla National müze, Vaci sokağı, St Stephen’s Basilicası, Parliament binası ve ardından gözleri kamaştıran Opera binası ziyaret edilir.

Devamını oku
 

Budapeşte türkçe rehberli VIP turları

Kesinlikle Budapeşte için farklı ve Budapeşteye özel turlardır. Bu turların özelliği size, ailenize ya da grubunuza özel olmasıdır. Budapeştenin sokaklarındaki yaşantıları ve önemli mekanlarını sizlere bu turda size özel rehberinizle beraber gezme imkanı sunuyoruz. Tur boyunca Budapeşteyi Budapeşte yapan tüm tarihi noktalar, Ruin cafeler, öne çıkmış mağazalar, sokak tasarımcılarının eserlerini görebileceksiniz.

Devamını oku