Mohaç Kanuni turu

Budapeşteye kadar gelmişken Macaristanın el değmemiş, tarih ve doğal güzellikleriyle dolu biraz  macera içeren bir tura ne dersiniz. Cevabınız evet ise; Bu turların en güzellerinden ilki Mohaç Kanuni turu diğeri ise Eger  Şehir turudur. Budapeşte gibi bir zamanlar ünlü olmuş, Türklerin ele geçirmekte çok zorlandıkları, aldıktan sonra

çok sevdikleri bu yerleri size özel hazırlayacağımız programla beraber tekrardan türkçe rehberinizle gezmeye  hazır olun.

 

Mohaç Meydan Savaşı Osmanlının en önemli savaşlarından biri. Kanuni Sultan Süleymanın muhteşem zaferini kazandığı meydan da yürümek akabinde son nefesini verdiği Zigetvar kalesine geçmek ve Pecs şehri tur programında. Pecs şehrinde Osmanlıdan kalan cami asırlara meydan okurcasına ayakta. Kanuni Sultan Süleymanın ayak izlerini takip etmek bu diyarlarda ayrıcalık ve gurur verici olcaktır. Artı detaylar için bize yazın.

Eger turunda ise; Gödöllö Sarayı filmlere konu olmuş ünlü Avusturya - Macaristan Kraliçesi Sissinin sarayı olarak bilinir. Harika barok tarzındaki yapısı ve geniş bahçesiyle ile yıllara meydan okumakta. Eger kalesiyle, savaşcı kadınlarının anıtıyla, ayakta kalmış tarihi minaresi ve ünlü Boğa Kanı şarapıyla sizleri bekliyor olacak. Eger şehir kale gezisi sonrasında Dünyaca ünlü " Szépasszonyvölgy" Guzel Kadınlar Vadisinde akşam durağımız olacak ünlü lokantalar ve tarihi şarap mehzenlerinde geçireceğimiz zaman tüm yorgunluğumuzu bizlerden alıp götürecektir. Ayrıntılar ve sorularınız için her zaman diliminde çekinmeden bizimle  iletişime geçebilirsiniz.

 

  • Tur fiyatları ve diğer sorularınız için bize hemen yazın.

En önemlisi bizce hep beraber iyi vakit geçirmek

Budapeşte Turundan Seçme kareler; Belki siz daha iyilerini yakalarsınız