Viyana Bratislava günlük turu

Avrupaya gelmişken Viyana yada Bratislava'yada göz atmaya ne dersiniz. Bu turumuzda sizı özel araç ve size özel rehberinizle şehirleri gezersiniz. Tur konuklarımızı sabah erken saatlerde otellerinden alıp  yola koyulmakla başlar. Macaristan sınırında vereceğimiz küçük bir molanın ardından yaklaşık 2 saat içerisinde Bratislavaya yada 2,5 saat sonra Viyana şehrinde ulaşmış oluruz. Kendine özgü renkleriyle şehirler sizleri beklemekte.

Viyana renkli ve gösterişli caddeleriyle kesinlikle beğeninizi kazanacaktır. Hazır buraya kadar gelmişken de ünlü çikolatalı Sachertorte ve Wienerschnitzel'inde tadına bakmaktayız. Viyana  şehiri içerisinde ring olarak adlandırılan renkli vitrenli dükkanları ve belli başlı turistik noktaları gözden geçirdikten sonar geri dönüş yolculuğumuza günün tatlı yorgunluğu beraberinde başlarız.

Bratislava ünlü dar sokaklarıyla masalsı güzelliğini koruyabilmiş şirin şehirdir. Bratislavada ünlü sur içi yürüyüşünü yaptıktan sonra, şehrin sembolu olmuş heykelleriyle resimler çekilip, ünlü pizza ve dondurmasının beraberce tadına bakarız. Ünlü mavi kilise turun olmazsa olmayları arasında.

Ayrıntılar ve sorularınız için her zaman diliminde çekinmeden bizimle  iletişime geçebilirsiniz.

  • Budapeşte merkezli tur ve transferlerimizle Viyana, Bratislava şehirlerine kısa zamanda ulaşırsınız.
  • Tranferlerimizle yorulmadan hotelden diğer hotele transfer edilirsiniz.
  • Viyana turunda ünlü outlete isterseniz uğramaktayız.
  • Grubunuza yada size özel tur yada transfer isteyebilirsiniz.

 

En önemlisi bizce hep beraber iyi vakit geçirmek

Budapeşte Turundan Seçme kareler; Belki siz daha iyilerini yakalarsınız