Budapeşte havaalanı transferi

Önceden belirlenemeyen taksi maliyetleri ile karşılaşmak istemiyorsunuz. Yada Budapeşte ye kalabalık bir grubunuz var. Hatta bu grup farklı yollardan farklı zamanlarda gelecek. Bu servis ile araç kullanmanıza, taksi aramanıza ve pazarlık etmenize gerek kalmaz. Şehirlerin kalabalık trafiğine esir olmazsınız, taksiye valizlerinizi yerleştirmek için yorulmazsınız.

Devamını oku...
 

Budapeşte Tekne Turu

Budapeşteye geldiğinizde, muhteşem şehri gündüz gördüğünüzden çok farklı olarak, gece de mutlaka görmek gerekli demekteyiz. Özellikle, şehrin, dünyanın en iyi ışıklandırılan ikinci şehri olduğunu söylediğimizde , siz de mutlaka bir gece, Tuna nehri üzerinde bir tekne turu yapmayı planlıyor olacaksınız.

Devamını oku
 

Budapeştede yemekli Çigan gecesi

Budapeştenin ünlü ÇIGAN gecesini buralara kadar gelmişken kaçırmanız tabiî ki de olmaz. Budapeşte Çigan gecesi genelde çok renkli dakikaların yaşandığı, gösteri ve eğlencenin doruğa çıktığı bir organizasyondur.  Çigan gecesinde ünlü gulaş çorbalı akşam yemeği, macar dans gösterileri, çigan müziği ve şarap tadımı gibi renkli aktivilerin yanında sizleri başka görsel süprizlerde beklemektedir.

Devamını oku
 

Budapeşte şehir yürüyüş turları

Budapeştede ki en popüler turumuzdur. Karmaşık, dili anlaşılmayan otobüs turlarıyla yada 3 günlüğüne Budapeşteye gelip tavsiyelerde bulunan kaynaklarla hiç uğraşmayın. Gelin Budapeşteyi beraber gezelim, Budapeşteyi doğrudan bizden dinleyin. Yazın sıcağından, kışın soğuk havasından ve turist fiyatlarından boşuna keyfiniz kaçmasın.

Devamını oku
 

Budapeşte türkçe rehberli VIP turları

Kesinlikle Budapeşte için farklı ve Budapeşteye özel turlardır. Bu turların özelliği size, ailenize ya da grubunuza özel olmasıdır. Budapeştenin sokaklarındaki yaşantıları ve önemli mekanlarını sizlere bu turda size özel rehberinizle beraber gezme imkanı sunuyoruz. Tur boyunca Budapeşteyi Budapeşte yapan tüm tarihi noktalar, Ruin cafeler, öne çıkmış mağazalar, sokak tasarımcılarının eserlerini görebileceksiniz.

Devamını oku