Budapeşte Gezilecek Yerler

Budapeşte şehir yürüyüş turları

Budapeşte gezilecek yerler en popüler turumuzdur. Karmaşık, dili anlaşılmayan otobüs turlarıyla yada 3 günlüğüne Budapeşteye gelip tavsiyelerde bulunan kaynaklarla hiç uğraşmayın. Gelin Budapeşteyi beraber gezelim, Budapeşteyi doğrudan bizden dinleyin. Yazın sıcağından, kışın soğuk havasından ve turist fiyatlarından boşuna keyfiniz kaçmasın.

Devamını oku
 

Estergon kalesi turu

estergon kalesi

Budapeşte'ye kadar gelmişken şanlı Estergon kalesini, ünlü alış-veriş kasabası Szentendreyi ve muhteşem manzaralı Vişegrad kasabasını görmemek oraya gitmemek elbette olmaz. Geçmişte Macarlara uzun yıllar başkentlik yapmış bu ünlü şehir ve kasabalar Osmanlı döneminde de  ünlerine ün katmışlardır. Akıncıların kalesi Estergon

Devamını oku
 

Budapeştede Apartlarımız

Budapeşte de Delüx kalitesinde, gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz yer mi bakıyorsunuz? Tatilinizi rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmeniz için işte size önerimiz. Budapeştenin tam turistik şehir merkezinde, konforlu ve rahat apartman dairesi sizleri beklemekte. Metro ve şehrin tüm gezilecek yerlerinin hemen yanındaki apartımız  Budapeşte tatiliniz için ideal olanakların hepsine sahip.

Devamını oku
 

Budapeştede yemekli Çigan gecesi

Budapeşte ÇIGAN gecesini buralara kadar gelmişken kaçırmanız tabiî ki de olmaz. Budapeşte Çigan gecesi genelde çok renkli dakikaların yaşandığı, gösteri ve eğlencenin doruğa çıktığı bir organizasyondur.  Çigan gecesinde ünlü gulaş çorbalı akşam yemeği, macar dans gösterileri, çigan müziği ve şarap tadımı gibi renkli aktivilerin yanında sizleri başka görsel süprizlerde beklemektedir.

Devamını oku
 

Mohaç Kanuni turu

Budapeşteye kadar gelmişken Macaristanın el değmemiş, tarih ve doğal güzellikleriyle dolu biraz  macera içeren bir tura ne dersiniz. Cevabınız evet ise; Bu turların en güzellerinden ilki Mohaç Kanuni turu diğeri ise Eger  Şehir turudur. Budapeşte gibi bir zamanlar ünlü olmuş, Türklerin ele geçirmekte çok zorlandıkları, aldıktan sonra

Devamını oku
 

Budapeşte Tekne Turu

Budapeşteye geldiğinizde, muhteşem şehri gündüz gördüğünüzden çok farklı olarak, gece de mutlaka görmek gerekli demekteyiz. Özellikle, şehrin, dünyanın en iyi ışıklandırılan ikinci şehri olduğunu söylediğimizde , siz de mutlaka bir gece, Tuna nehri üzerinde bir tekne turu yapmayı planlıyor olacaksınız.

Devamını oku